Türkiye’nin en büyük şirketleri, Wyndham Grand Levent’te, Sovos Foriba e-İrsaliye Etkinliği’nde buluştu!

Bu yıl, 19 Eylül’de dördüncüsünü düzenlediğimiz Sovos Foriba e-İrsaliye Etkinliğimiz, Pazarlama Direktörümüz Serkan Haşlak’ın sunuculuğunda, iş ortaklarımız ve e-İrsaliye ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen yoğun bir katılımcı kitlesi ile Wyndham Grand Levent’te gerçekleşti.

Etkinliğimizin açılış konuşmasını, Genel Müdürümüz Koray Gültekin Bahar yaptı. Global ölçekte bir dünya devi olan Sovos ile birleşme hikayemize değinen Bahar; konuşmasına, kuruluşundan bugüne Foriba’nın hikayesini paylaşarak devam etti.

Foriba’nın kurulduğu günden itibaren “Türkiye’den yurtdışına teknoloji üretme ve ihraç etme hedefi” ile yoluna devam ettiğini ve bu hedefin ilk 2018 yılında gerçekleştiğini dile getiren Bahar, Sovos Foriba birleşmesi sonrası 60’dan fazla ülkeye hizmetlerimizi ulaştıracağımızı duyurdu.

Etkinliğimiz, Çözüm Direktörümüz Kenan Açıkelli’nin “Foriba Müşteri Memnuniyeti” üzerine yaptığı konuşma ile devam etti. Firmamızın başarısının, sektörde iş ortakları ile kurduğu derin dostluk ve memnuniyet ilişkisine bağlı olduğunu vurgulayan Açıkelli, Sovos Foriba birleşmesi sonrası, bu memnuniyetin güçlenerek devam edeceğini söyledi.

Kenan Açıkelli’nin moderatörlüğünü gerçekleştirdiği panelimize; Mey Diego Müdür Yardımcısı Burçin Kılıçaslan ve 3M Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi Mehmet Rıza Göreli katıldı. e-Dönüşüm ürünlerimizden; e-İrsaliye, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümünden yararlanan iş ortaklarımız, dönüşüm sürecinde yaşadıkları tecrübeler ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Etkinliğimiz, Foriba Çözüm Ekibi’nden Çözüm Yöneticimiz Erdinç Aysu’nun “Mevzuat ve Sovos Foriba e-İrsaliye Çözümü” başlıklı konuşması ile devam etti. Konuşmasında; GİB’in 15 Nisan’da yayınladığı Taslak Tebliğ’de yer alan son güncelleme ve gelişmelere yer veren Çözüm Yöneticimiz, Sovos Foriba e-İrsaliye Çözümü ve e-İrsaliye’nin hayatımıza getirdiği yenilik ve faydalar ile ilgili bilgiler verdi.

Son olarak, katılımcılarımızın sorularına ve gerçek senaryolara değinmeyi hedeflediğimiz panelimizde, Çözüm Yöneticimiz Tamer Taşdelen sahne alarak tüm soruları yanıtlandırdı.

New call-to-action

Shares Share