Sovos Foriba SAP e-Fatura Paketi

Sovos Foriba e-Fatura çözümü manuel işlemleri ortadan kaldırarak SAP içinden e-faturaların muhasebe kayıtlarının oluşturulmasına yardımcı araçlar sunar. SAP içerisinde bulunan yetkilendirme objeleri sayesinde kullanıcı bazlı yetkilendirmeler yaparak süreç yönetimindeki ayrılacalıklardan faydalanabilirsiniz.

Sovos Foriba SAP e-Fatura Özellikleri

Name-Space Paket Özelliği

SAP standartlarına uygun hazırlanmış Sovos Foriba namespace altında sunulan paket sayesinde standart süreçlere dokunmadan ilgili tüm geliştirme ve uyarlamaları bu paket altında yapabilirsiniz.

Toplu PDF İndirebilme

Müşteri özelinde hazırlanmış şablonlardan üretilen PDF çıktılarını toplu bir şekilde masaüstüne indirebilirsiniz.

Farklı Modüllerden e-Fatura Oluşturabilme

e-Faturalarınızı SD/MM/FI gibi farklı modüller üzerinden oluşturabilirsiniz.

SAP e-Fatura
SAP e-Fatura

User-Exit Esnekliği

Müşteri özelinde istenen geliştirmeleri sağlamak amacıyla geliştirilen kullanıcı çıkışlarından faydalanabilirsiniz.

Sistem ID ile Şube Kırılımı

Bir şirket kodu altında birden fazla şube yaratabilmek için Sistem ID oluşturabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede her depo için farklı sistem ID kırılımları oluşturabilirsiniz.

Browser’da Görüntüleme

Faturanın bir browser ile görüntüsünün alınmasını mümkün kılan Browser ile Görüntüle özelliğinden faydalanabilirsiniz.

UBL İndirebilme

Gelen ya da giden e-Faturaları UBL-TR formatında indirebilirsiniz.

14 Patch Yayınladık

Gerek GİB tarafından yayınlanan güncellemeler gerek ürünü bir adım ileriye götürecek çalışmaları müşterilerimize iletmek amacıyla e-Fatura uygulaması için bu güne kadar 14 güncelleme yayınladık.

İstenilen Alanların Gelen-Giden Raporunda Yer Alabilmesi

Programların içerisinde bulunan User-Exit sayesinde raporlara istenilen alan ilave edip kaldırabilirsiniz. Böylece raporlarınızı kullanıcılarınıza özgü detaylandırabilirsiniz.

e-Fatura ile Ek Gönderebilme

e-Fatura ile 5 MB ‘a kadar istenilen formatta dosya gönderimi mümkündür. Örneğin bir iade faturası gönderilmek istendiğinde iadeye konu olan faturanın PDF görüntüsü ekte karşı tarafa iletilebilmektedir.

e-Fatura Ön İzleme

Oluşturduğunuz e-Faturalarınızı GİB’e göndermeden önce ön izleme yaparak kontrol edebilirsiniz.

Sovos Foriba e-Fatura çözümü manuel işlemleri ortadan kaldırarak SAP içinden e-faturaların muhasebe kayıtlarının oluşturulmasına yardımcı araçlar sunar. SAP içerisinde bulunan yetkilendirme objeleri sayesinde kullanıcı bazlı yetkilendirmeler yaparak süreç yönetimindeki ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.