Foriba SGK Teşvik

SGK, belirli kanunlara göre çok sayıda işvereni istihdamın artırılması yönünde desteklemektedir. Siz de, Foriba SGK Teşvik çözümü ile teşviklerinizi program üzerinden tek tıkla ve maksimum oranda hesaplayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

SGK Teşvik'in Faydaları Nelerdir?

Teşviklerinizi Hızlı ve Kolay Hesaplayın

Günler süren zor ve karmaşık teşvik hesaplamalarına Foriba Sgk Teşvik ile son vererek bir saat içerisinde tüm teşviklerinizi maksimum oranda hesaplayabilirsiniz. Ve hatalı başvuruların düzeltilmemesi durumunda cezaya maruz kalmazsınız.

Geçmiş Dönem Teşviklerinizi Hesaplayın

Mevcut ya da son 6 aya yönelik teşvik tutarınızı Foriba Portali üzerinden maksimum bir saat içerisinde hesaplayabilirsiniz. Böylelikle teşvik tutarınızda minimum %30 kazanç sağlayabilirsiniz.

Foriba SGK Teşvik ile Ek İstihdam Gerekmez

Uygunluğu ve değişen koşulları her ay tek tek kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Hesaplamaların zaman alması ve buna bağlı olarak iş gücü kaybı ya da teşvik hesaplamalarında ek istihdam gerekmez.

Fiyat Teklifi Alın

Foriba SGK Teşvik Özellikleri

Eksiksiz Veri Güvenliği

SGK kullanıcı adı ve şifrelerinizi kullanarak hiçbir operatör ile paylaşmadan hesaplama yapabilirsiniz. 1024 bit şifreleme ile kullanıcı kodu ve şifrelerinizin güvenliği garanti altındadır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygundur ve gizlilik sözleşmesi ile gizliliğiniz %100 oranda garanti altına alınır.

Optimum Kazanç Teşvikleri

Alınabilecek maksimum teşvik tutarınızı hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda maksimum teşvik için işe alım ve işten çıkarma durumlarda size yol göstererek rehberlik sağlar.

Detaylı Analiz ve Raporlama

Özelleştirilmiş ekran ile istediğiniz teşviğe filtreleme uygulayarak sistem üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Teşvik Raporu(Yıllık/Karşılaştırma)
  • Ortalama Analizleri
  • Personal Analizleri
  • Eksik/Hatalı bilgi analizi
Fiyat Teklifi Alın

ÜCRETSİZ KAYNAK

Sizin için hazırladığımız yürürlükteki tüm SGK Teşvikleri kapsayan kılavuzu ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Foriba ile Ayrıcalıklı Çözümlere Sahip Olun

180’den fazla e-Dönüşüm ekibiyle Türkiye’nin lider Özel Entegratörü olan Foriba, tüm e-Faturaların %70’ini yönetiyor. Siz de Foriba’nın ayrıcalıklı müşterileri arasına katılın.

Foriba

Diğer Çözümler

Yeni ülke ve yönetmeliklere %100 uyum

ERP ve Muhasebe yazılımlarıyla entegrasyon

Milyarlarca faturanın başarıyla test edilmesi

%99.9 oranında güvenli arşivleme

SGK Teşvik ile mevcut teşviğinizi optimize etme, kazanç artırma ve güncel teşvik takibi gibi kümülatif fayda sağlayacak her yere dokunuyoruz.
Herkes için regülatif çözüm mimarimiz ile buradayız.

Fiyat Teklifi Alın