Sovos Foriba e-Defter

VUK’a göre tutulması zorunlu olan yevmiye ve büyük defterlerdeki tüm bilgilerinizin elektronik ortama taşınmasını ve 10 yıl boyunca arşivlenmesini sağlar.
Fiyat Teklifi Alın

e-Defter’in Faydaları Nelerdir?

Tek Formatta Çözüm

GİB kılavuzlarında belirtilen standartlara ve formatlara uygun olarak hazırlanan e-Defter ile özel ya da kamu kuruluşları ile aranızdaki tüm bilgi alışverişini uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Bulut ortamında yer alan defterlerinize ve berat dosyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşma ve uzaktan kontrol etme imkanına sahip olursunuz.

Maliyet Tasarrufu

Arşivleme, noter ve baskı gibi işlemleriniz için harcadığınız maliyeti ve iş gücünü farklı alanlarda kullanmanıza olanak sağlar.

Siz de Rahat Edin!

Kağıt üzerinde tutulması zorunlu olan yevmiye defteri ve büyük defteri elektronik ortama hemen şimdi taşıyın.

Sovos Foriba e-Defter Özellikleri

e-Defter gibi hızlı ve düzenli bir sisteme geçiş yaparak baskı, arşivleme ve kağıtla ilgili operasyonel süreçlerden kurtulur, maliyet ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Her An Her Yerden Erişim

e-Defter çözümüyle yevmiye ve büyük defterleriniz dijital ortamda oluşturulur. İstediğiniz zamanda her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Mevzuata Uygun

Tüm e-Defter dosyalarınız Gelir İdaresi Başkanlığı Standartlarına uygun olarak düzenlenir. e-Defter çözümü uluslararası standartlardaki XBRL teknolojisi ile raporlama yapabilir.

Entegre Çözüm

Tüm muhasebe sistemleriyle uyumludur. e-Defter’lerinizi zaman damgasıyla imzalayabilirsiniz.

Kolay Arşivleme

Sovos Foriba e Defter çözümü ile bilgilerinizi 10 yıl boyunca güvenle saklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sayfa adedine göre kağıt bastırmanız ve de notere onaylatmanız gerekmez.

Sovos Foriba ile Ayrıcalıklı Çözümlere Sahip Olun

180’den fazla e-Dönüşüm ekibiyle Türkiye’nin lider Özel Entegratörü olan Sovos Foriba, tüm e-Faturaların %70’ini yönetiyor. Siz de Sovos Foriba’nın ayrıcalıklı müşterileri arasına katılın.

Sovos Foriba

Diğer Uyumlu Programlar

ERP ve Muhasebe yazılımlarıyla uyumlu yapı

İnternet ortamında her an her yerden erişim

Sistemler arası kolay entegrasyon

Çok büyük defterlerde pratik işleme hızı