20 Yıllık Deneyim

İlk Bakışta Foriba

Foriba’nın kuruluş serüveni 90’lı yılların sonuna doğru 4 arkadaşın global pazara açılmak için yaptığı çalışmalara dayanıyor. Şimdi ise yarının teknolojilerini, bugünün sistemlerine entegre eden Foriba, e-Dönüşüm yolculuğunuz sırasında karşınıza çıkacak tüm ihtiyaçlara yönelik özel çözümler sunuyor. Yeni nesil finansal teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibi ile dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firması olma yolunda ilerliyor.

“Foriba’nın temel vizyonlarından bir tanesi de insani değerler üzerine argümanlar geliştirmek ve bunu yazılım teknolojileri ile birleştirmek. Global ölçekte baktığımızda, devletler ve şirketler hızla dijitalleşiyor. Endüstri 4.0 devrimi ile iş süreçlerinin uçtan uca otomatize olacağı bu süreçte, ilk akla gelen önemli bir yazılım firması olmayı hedefliyoruz.”

Ahmet Bilgen – Kurucu Ortak

“Değerli bir büyüme trendinde emin adımlarla ilerlerken, yurt dışına da açılma kararı ile 2018 yılında İtalya’da ofisimizi açtık. İtalya, Macaristan, Polonya ve Litvanya’da faaliyet göstermeye başladık. Sahip olduğumuz potansiyel ile yeni ülkelerde de ofis açmayı ve büyüme politikalarına hız kazandırmayı hedefliyoruz.”

Koray Gültekin Bahar – CEO

DÜNYA MARKALARIYLA BİRLİKTE

4 Kıtada Binlerce Mutlu Müşteri

Kullanıcılarının finansal ve muhasebe süreçlerinin dijital ortama taşınmasını sağlayan Foriba, Türkiye’deki kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının gelişimine yön vererek, kısa sürede pazar lideri olarak 10 bin’den fazla müşteriye hizmet veriyor.

Muhasebe sistemleriyle uyumlu çalışan gelecek nesil; e-Fatura, e-İrsaliye, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat ve benzeri ürünlerimizle; bugün açılmış bir ofisten, dünyanın en büyük şirketlerine kadar inovatif entegrasyon çözümleri sağlıyoruz. Sistemlerinize ve hedeflerinize en uygun çözümü, uzun vadeli verim odağıyla birlikte bir araya getiriyoruz. e-Belgelerin %70’inin üreticisi/alıcısı olarak, uluslararası arenada adını duyuran yerli-yabancı şirketlere hizmet sağlarken, bilişim teknolojileri sektöründe de faaliyet gösteriyoruz.

Referansları Gör
Başarı Hikayelerini Gör
ULUSLARARASI YATIRIMCILAR

Güçlü Yatırımcılarımız

Son dönemde IFC (Dünya Bankası), Revo Capital ve Endeavor Catalyst’ten aldığımız yatırımlarla da sektörde yerimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırıyoruz. Şu anda 10 bin'den fazla mutlu müşterilerimize ve; global çaptaki markaları içeren 450+ çok uluslu şirketlere dijital yolculukları boyunca güvenle destek veriyoruz.

BİZE KATILIN

Hızla Büyüyen ve Gelişen Ekibimizin Bir Parçası Olun

Foriba’da Çalışmak; kariyerine, kişisel niteliklerini ve profesyonel becerilerini değerlendirerek devam etmek isteyen adaylar için ilham vericidir.

İş Fırsatlarına Bak