Foriba Gartner raporunda Dünya Çapındaki Elektronik Fatura Sağlayıcıları olarak listelendi.

Sovos Foriba Dünya Çapındaki Elektronik Fatura Sağlayıcıları Raporunda Yer Aldı

Gartner araştırmacıları, hazırladıkları raporda global pazardaki e-Fatura sağlayıcılarının, ihtiyaçlara cevap veren yöntemler belirleyerek, hizmet alanlarını etkili hale getirmelerini tavsiye ediyorlar.

Şirketimizin en büyük misyonu, hem Türkiye hem globalde iş birliği içerisinde olduğumuz ve çözümlerimizden faydalanan kuruluşların ihtiyaçlarını tespit ederek, hizmet sınırlarını arttırmak.

Gartner tarafından yayınlanan bu rapor, global motivasyonumuzun ve çabamızın görünürlüğünü ispat eder nitelikle. Bu yüzden, Sovos Foriba ailesindeki tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür etmek isterim.

Neler yapıyoruz?

Sovos Foriba’da dönüm noktamız, hizmet verdiğimiz şirketlerin maliye ve finansal entegrasyonlarını doğru şekilde sağlayarak e-Dönüşüme ilişkin yenilikçi çözümler sunmak. Bu noktadaki başarı öykümüz, Türkiye’den globale bir değer yaratmaya ve ihracata katkı sağlamaya dayanıyor.

Bir girişimi globalde farklı bir seviyeye çıkarırken tek biçimliliği benimsememek gerekiyor.

Bu noktada sektörel gelişmeleri teknolojimizle harmanlayarak yaptığımız işi bir ekip çalışmasına dayandırıyoruz. Türkiye, İtalya, İngiltere ve ABD ofislerimizde çalışan 200’ü aşkın kadromuzla ürünlerde çeşitlilik yaratmak ve farklı ihtiyaçlara hitap etmek konusunda obsesif çalıştığımızı söyleyebilirim.

e-Dönüşüm süreçlerindeki bilgi liderliğimizi devam ettirirken bir yandan da uluslararası pazarda sektörüne yön veren şirketlerden biri haline gelmek için yaptığımız çalışmalar, dünyanın en önemli şirketlerinden biri olan Gartner tarafından raporlandı ve bunu hepimizin başarısı olarak görüyoruz.

Serüvenimizde bize eşlik eden tüm müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza teşekkür ederiz.

Sovos Foriba’nın 12.000+ mutlu müşterisi arasına katılmak ya da hızlı ve kolay adapte olabilen e-Dönüşüm çözümlerimize dair detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın! 

Shares Share