Erp Entegrasyonu

ERP Entegrasyonu

Muhasebe işlemlerinde envanter kontrolleri ERP yazılımları ile merkez olarak tayin edilerek işlemlerin yerine getirilmesi mümkün oluyor.

Böyle bir durumun gerçekleşmesi ile birlikte ERP entegrasyonu ile birlikte stoklar anlık olarak panel içerisinde yer alarak stokların dağılım işlemleri mevcut olan e- Ticaret sitelerinde bayi ağlarında pazar yeri mağazalarında yerine getirilir. ERP entegrasyonu ile birlikte e- Ticaret sitelerinden sipariş dönüşümleri ilgili panelde gerçekleşir ve e- Ticaret sitesinde son kullanıcı ve bayi ayrımları yerine getirilerek her yönden gelen siparişler tek bir çatı altında toplanır.

ERP Entegrasyonu Nasıl İşler?

Diğer satış kanalları olan pazar yeri mağazaları da dönüşümleri ile birlikte sipariş havuzu içerisindeki yerini alır. Böylelikle verilen tüm siparişler panel içerisinde toplanarak siparişlerin birebir onaylanma ya da toplu onaylanma ile otomatik ERP entegrasyonlara dahil edilme işlemleri de gerçekleşebiliyor. Böylelikle ERP entegresyonu sayesinde muhasebe ile ilgili otomatik faturalar ya da siparişlerin aktarma işlemleri gerçekleşmiş oluyor.

ERP Entegrasyonu ile Sunulan Hizmetler

Oldukça büyük bir öneme sahip olan ERPentegrasyonu sayesinde e- Ticaret siparişleri panel içerisindeki yerini alabiliyor. Bunun yanı sıra e- Ticaret siparişleri kullanıcı ve bayiye göre ayrıştırılabiliyor. En önemli işlemlerden birisi olarak da ERP entegrasyonu sayesinde bayi satışları ile ilgili cari aktarım işlemleri gerçekleştiriliyor.

ERP Entegrasyonunun Yararları

ERP entegrasyonu ile birlikte son kullanıcı siparişlerinde peşin fatura işlemlerinin yansıtılması sağlanabiliyor. Aynı zamanda pazar yeri siparişlerinin ERP yazılımlarına aktarılması işlemleri de başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Şirket ve firmaların müşteri alanları bayi, pazar yeri ve e- Ticaret müşterisi olarak çeşitli kategorilere ayrılması sağlanıyor. Aynı zamanda ERP entegrasyonu ile birlikte tahsilat fişlerinin işlenme işlemleri ödeme tiplerine göre belirlenebiliyor. ERP entegrasyonunun sağlamış olduğu en büyük yarar ve avantajlardan birisi de gereksiz kağıt israfını engellemesidir. Hem işlemlerin daha seri ve hızlı bir şekilde yerine getirilmesi sağlanırken hem de kağıt israfının önüne geçilerek doğaya büyük katkı sağlanıyor. Bugün birçok firma ERP entegrasyon hizmetlerini kullanarak mevcut işlemlerinin daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Shares Share