e-Arşiv Uygulaması Nedir?

İş hayatının içinde oldukça büyük bir öneme sahip olan muhasebe ve finansal uygulamalar konusunda uzman olan kişiler tarafından artık online ortamlarda da uygulanabiliyor.

Konusunda uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilen bu işlemler, yeni teknolojik gelişmeler sayesinde daha verimli çalışmayı sağlayan e-Dönüşüm uygulamaları olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni uygulama portalinde muhasebe ve finansal işlemler elektronik ortamda gerçekleştirilirken aynı zamanda uygulamalar arşiv uygulamaları gibi ekstra maliyete sebep olabilen uygulamalardan da kurtulabilmenizi sağlıyor. e-Arşiv uygulaması nedir sorusunun yanıtını vermeden önce e-Dönüşüm uygulama portali hakkında bilgi edinmeniz faydalı olabilir.

e-Dönüşüm nedir?

e-Dönüşüm uygulaması özel entegratör firmaları tarafından sunulan hizmetlerin tamamını kapsar. e-Dönüşüm işlemleri ile muhasebe ve finansa dair olan tüm işlemlerinizi elektronik ortamda gerçekleştirmenin avantajını yaşarsınız.

Dilediğiniz zaman denetleyebileceğiniz bu uygulamada e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye ve daha birçok uygulamayı rahatlıkla görebilir ve işlemleri kısa sürede tamamlamanın rahatlığını da yaşayabilirsiniz.

e-Arşiv Fatura Nedir?

e-Arşiv Fatura uygulaması fatura uygulamasından farklı olmayan bir belgedir. Fatura ile aynı özelliklere ve Vergi Usulü Kanunu uyarınca konulan hükümlere göre hazırlanan e-Arşiv Fatura’nın tek farkı elektronik ortamda hazırlanan bir uygulama olmasıdır. Elektronik ortamda gönderimi yapılabilen bu faturalar aynı zamanda arşivlenebilecek özelliklere de sahiptir.

e-Arşiv Fatura uygulaması ile kolaylıkla faturaların hazırlanması sağlanırken aynı zamanda gönderim içinde ekstra bir zaman harcanmaması sağlanır. e-Arşiv Fatura’lar kesim sonrası otomatik olarak arşive alınır. Böylelikle arşiv için ayrıca bir zaman harcanmasına gerek kalmaz. Çalışan verimliliğinin artışına sebep olan ve şirket maliyetlerinde önemli bir tasarrufa sebep olan e-Dönüşüm portali aynı zamanda güvenilir bir portaldir.

Shares Share