Foriba proje yönetimi süreci.

Doğru Proje Yönetimi ile Nasıl Müşteri Memnuniyeti Sağlanır?

Zaman yönetimi, içinde bulunduğumuz dijital dönüşüm çağında, teknolojinin hızıyla beraber her geçen gün daha da önemli hale geliyor.

Zaman yönetimini şekillendiren en büyük unsurlar ise hızlı, doğru, çevik ve direkt amaca yönelik çalışma yapmak!

Proje Aşamasında Karşılaşılan Güçlükler

  • Proje yönetiminde inovatif yöntemleri tercih etmeyen şirketler uygulanması aylar süren projeler için öngördükleri bitiş tarihinin çok daha gerisinde kalabiliyorlar.
  • Proje canlıya geçtiğinde doğan ihtiyaçlar ve sayısız değişiklik talepleri bu senaryonun yönlendirici unsurları oluyor.
  • Zaman, iş gücü ve mali kayıpla birlikte oluşan motivasyon düşüklüğünden dolayı, bu şekilde planlanan ve yönetilen projelerin %100 başarıya ulaşması mümkün olmuyor.

Sovos Foriba Ailesi Olarak Proje Yönetiminde Neden Başarılıyız?

Kuruluşumuzdan bu yana, ülkemizde ve yurtdışında e-Dönüşüm alanındaki öncü isimlerden biri olmayı, her geçen gün çıtamızı yükselterek ve mutlu müşterilerimizin sayısını artırarak başardık. Buradaki en büyük motivasyonumuz ise başarıyla sonuçlanan projelerimiz oldu!

Bugün aynı anda 300+ projeyi yürütüyor, tamamını aynı özen ve kaliteyle canlıya alıyoruz. İşimizden zevk alıyoruz, kişisel gelişimimize zaman ayırabiliyoruz, yıl içerisinde sayısız etkinliğe katılıyoruz ve motivasyonumuzu hep yüksek tutabiliyoruz.

Peki bu kadar projeyi nasıl aynı kalite ve başarıyla canlıya alabiliyoruz?

Tek odağımız olan e-Dönüşüm alanındaki tecrübelerimizi ve müşterilerimizin değerli görüşlerini projelerimize yansıtmak adına ciddi bir çalışma başlattık.

Öncelikle ürünlerimizi tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına, gelişen teknolojiye uygun, hızlı uygulanabilir ve stabil olacak şekilde yeniden tasarladık.

Bildiğiniz gibi SAP alanındaki hızlı gelişmeler, bu ürünleri artık kullanımı kolay birer ERP uygulaması haline getirdi. Bizler de bu durumu fırsata çevirerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına, ürünlerimizi yeni nesil ERP uygulamaları ile uyumlu hale getirdik!

Proje Yöntemlerimizi Yeni Nesil Ürünlerimize Nasıl Adapte Ettik?

  • Yeniden tasarladığımız ve gelişimlere hızlıca adapte olmasını sağladığımız ürünlerimiz için proje uygulama yöntemlerimizi güncelledik!

Bunu yapmasaydık uygulama yöntemlerimiz yeni ürünlerimizin implementasyonunda hantal kalacaktı.

  • İkinci aşamada ise yöntem ve araçlarımızı çağımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirme çalışmalarına başladık.

Proje Yönetimi, Uygulama Danışmanlığı, Geliştirme ekiplerinin katılımı ve bir çok proje yönetim programının incelenmesi sonucu ortaya çıkan analizler doğrultusunda bize ve müşterilerimize en uygun aracı geliştirerek başarılı bir şekilde kullanıma aldık.

Proje Yöntemimizi Değiştirmek Müşterilerimize Ne Katkı Sağladı?

Bu gelişmelerin ardından ulaştığımız sonucu benzer bir çok örneği olmasına rağmen Almanya projemiz ile sonuçlandırmak isteriz.

Bugün uluslararası bir müşterimiz için herhangi bir e-Dönüşüm ürününü, 3 günlük bir çalışma sonrasında canlı kullanıma alabiliyoruz!

Almanya’daki IT ekibiyle yaptığımız 3 günlük çalışma sonrasında bu projeyi canlıya almak, kazandığımız hızın ve dinamikliğin göstergesi!

Sonuç olarak, motivasyonumuzu müşterilerimizin mutluluğuna borçluyuz. Müşterilerimizin mutlu sonlandırdıkları bu projeler, ekibimizin, şirketimizin ve önümüzdeki yeni projelerin temelini oluşturuyor!

Sizler de Sovos Foriba’nın 13.000+ mutlu müşterisi arasına katılmak ya da e-Dönüşüm çözümlerimize dair detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Hemen İletişime Geç!

Shares Share