Foriba Çözümleri

UFRS

Finansal Raporlamada Dünya Standardı Foriba UFRS’de! Foriba UFRS çözümü; SAP standartlarında, yalnızca halka açık firmalara değil, SAP’ye sahip herkes için.

Foriba UFRS Nedir?

UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama Standartları); 2005 senesinde yürürlüğe giren bir kararla,isminden de anlaşılabileceği gibi, halka açık şirketlerin tutmakla yükümlü oldukları uluslararası standartlara uygun mali raporlardır.

Yalnızca Foriba UFRS çözümüyle SAP sistemi içerisinde en otomatik, ayrıntılı ve profesyonel raporlama avantajını yakalar; zamandan tasarruf eder, maliyetinizi de kısarsınız.

Foriba UFRS Avantajları
Raporlama da Uluslararası Kalite

Global firmaların sahip olduğu ayrıcalıklı raporlamaya, dünya standartlarında finansal raporlamayla sizde sahip olabilirsiniz.Tabiki de Foriba’nın Sap standartlarındaki UFRS çözümüyle!

Kişisel Değil; Herkese Standart Raporlama

Kişisel formüller kullanılarak hazırlanan exceldeki raporlamalar çeşitlilik gösterirken, UFRS çözümü ile hazırlanan raporlar standarttır. Üstelik finansal raporlarınızı sistem üzerinden kendiniz oluşturmanız ise size avantaj sağlayacaktır.

Otomatik olarak Zaman Tasarrufu Yaratır

Tüm hesaplamaları ve kayıtları tek tuşla yapan UFRS çözümüyle mi, günlerce uğraşmak zorunda olduğunuz excel tablolarıyla mı hazırlamak istersiniz raporunuzu? Hangisi daha karlı ve mantıklı? Bizde öyle düşünmüştük.

Karmaşıklığa, Paralel Defter Özelliğiyle Son

“UFRS çözümünün raporlarıyla benim tutmakta olduğum defterler karışır mı ?” sorusu aklınıza mı düştü? Rahat edin, UFRS ve raporlar farklı yerlerde saklanır bu sayede defterlerinizde hiç bir karışıklık olmaz.

Foriba UFRS Özellikleri

Finansal raporlamaları dünya standartlarında yaparsınız.

Herhangi bir dış destek olmadan kendi raporlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Otomatik özelliğiyle zamandan tasarruf edersiniz.

Sınıflama kayıtları yalnızca tek tıkla, uğraşmadan sisteme girilebilirsiniz.

Muhasebe kayıtlarını, alacak ve borç iç verim oranını gözeterek hesaplayarak, otomatik oluşturabilirsiniz.

Tahsil edemeyeceğinizi düşündüğünüz şüpheli ticari alacaklarda tüm alacağınıza istediğiniz oranda karşılık ayırabilir.

Stok maliyetlerini UFRS sistemden kolaylıkla görebilirsiniz.