• Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Başarı Hikayesi  ''Alanında kendini ispatlamış uzman bir şirket olduğu için FIT Solutions ile çalışmaya ilerleyen dönemlerde de devam edeceğiz.''

  Selçuk Gülten
  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
 • Rolex Başarı Hikayesi  ''FIT'nin e-Fatura çözümünü kullanmaktayız. e-Dönüşüm alanında uzman ve güçlü bir firma olduğundan dolayı FIT Solutions ile çalışmayı tercih ettik.''

  Mehmet Kesikoğlu
  Mağaza Müdürü
 • Dotto Bilişim & Oyun Başarı Hikayesi


  '' Daha öncesinde GİB'nın portalini kullanıyorduk. Dotto Bilişim olarak bazı yaşadığımız sorunlardan dolayı değişim arayışlarındaydık. Öncesinde FIT Solutions'ın çözümünü bildiğimiz için FIT çözümüne geçiş yapmaya karar verdik. Bu süreçte  FIT ekibi çok hızlı bir şekilde etegrasyonumuzu sağladı.''

  Volkan Dinç
  Kurucu
 • Vestel Başarı Hikayesi


  Öncü projelerimizden bir tanesi de Vestel yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerinin sağlanması oldu. 2016 yılı itibariyle yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerine başladık.  SAP entegrasyonlarımıza en uygun çözümleri sağladığı için FIT firmasıyla çalışmaya karar verdik.

  Rasim Damkaş
  Saha Operasyonları Destek Sorumlusu
 • Konum Atın, Geliyorum!


  Konum Atın, Geliyorum! sloganıyla ihtiyacı olan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıp, 30 dakika içerisinde e-Fatura , e-Arşiv gibi hizmetleri devreye sokabiliyoruz!

  Murat Tikveşli
  İzmir Bayisi
 • Foriba İftiharla Sunar!  6500'den Fazla Referansıyla  Türkiye'nin  En Sevilen e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı Foriba e-Dönüşüm Sektöründe Lider Olmayı Sürdürüyor!

   

  Siz De Aramıza Katılın!

  Kayıt Olmak İçin Tıklayın

   

  Foriba
  Müşteri Hikayeleri
 • Kafa Grup

  ''FIT Solutions'ı tercih etmemizdeki sebeplerinden biri bize bir çok alanda kolaylık sağlaması.FIT Solutions'ın bize sunduğu e-Fatura çözümü ile kağıda verdiğimiz önemle örtüştüğünden iyi bir sinerji yakaladık! Gelecekte bu ortaklığı daha ileriye taşımayı umuyoruz.''

  Mert Çanga
  Genel Müdür
 • Villa Döviz & Kuyumculuk

  '' e-Fatura sayesinde fatura basımında yaşanan aksaklıklar olmadığından hızlı ve kusursuz faturalar oluştu. İlerleyen dönemlerde FIT Solutions'ın sunduğu diğer e-Dönüşüm çözümleri ile de çalışmak istiyoruz.'' 

  Gülçin ÖZCÖMERT
  Akmerkez Şube Müdürü
 • Lionmarco Global

  Lionmarco Global olarak FIT Solutions ile gerek çalışan personelin sorunlara hızlı çözümleri gerekse sıcak yaklaşımlarından dolayı daha uzun süreler çalışmayı planlıyoruz.

  Hakan Akkuş
  CEO
 • Matrix Denizcilik

  FIT ile çalıştıkça herşeyin daha kolay olduğunu ve zaman tasarrufunun oldukça arttığını farkettik. Sektörde kendini ispat etmiş bir firma olması, kendini geliştiren, çalışkan ve yaratıcı bir firma olması tercih sebebimizdi.

  Onur Kirazpınar
  Yönetim Kurulu Üyesi ve Finans Direktörü
 • İkibe Gıda e-Fatura Başarı Hikayesi

  e-Fatura ve e-Defter konusunda her sorunun cevabını verecek ve her sorunumuza bir çözüm bulacak bir donanıma sahip olması nedeniyle FIT Solutions, bizim için tercih sebebiydi.

  Zeynep Sevencan
  Muhasebe Yöneticisi
 • İnoto e-Fatura Başarı Hikayesi

  e-Fatura ve e-Defter sayesinde kırtasiye ve kargo masraflarımız düştü. 10.000 sayfa defter ve 50.000 sayfa fatura tasarruf ettik. Gelecekte de FIT ile çalışmak arzusundayız.

  Uğur İnciroğlu
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • DSV - e-Defter Başarı Hikayesi

  SAP kullanan bir firma olduğumuz için ve Global tarafta SAP içerisine yerel çözümler eklenmesi mümkün olmadığından FIT ile birlikte yaptığımız ve tamamen SAP bağımsız olan e-Defter projemiz, arşiv, noter ve kağıt masraflarımızı sıfıra indirdi.

  Musa Yavuz
  Finans Proje Yöneticisi
 • Kayserigaz e-Fatura Başarı Hikayesi

  Kayserigaz'ın en önemli önceliklerinden birisi olan doğaya karşı sorumluklarımızı FIT Solutions ile destekliyoruz. e-Fatura çözümü sayesinde müşterilerimizin faturaları her an elimizin altında ve her an ulaşılabilir durumda. Bu da müşteri memnuniyetimiz açısından büyük önem taşıyor.

  Nefise Tunçkanat
  Muhasebe Finans Yöneticisi
 • Keban Alabalık

  İşletmeler olarak zaman fakiriyiz. FIT e-Fatura çözümü'nün bize zamansal olarak çok büyük kazanımı oldu. Önceden faturalarımızın göndermiş olduğumuz işletmelere ulaşmasını beklerken, bugün bir düğmeye basrak faturalarımız anında ulaşıyor ve ödemelerimizi zamanında alıyoruz. İşlerimiz daha hızlı bir şekilde dönüyor.

  Ayhan Şimşek
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • İDO e-Bilet Projesi

  e-Bilet projesi öncesinde 10 milyon yolcumuz için ayrı ayrı biletler basarak yolcularımıza veriyor, kanuni zorunluluk olarak 2. nüshalarını da arşivlememiz gerekiyordu. e-Bilet projesiyle birlikte bu 10 mliyonluk arşivi FIT sunucularında saklamaya başladık. e-Bilet projesi sonucunda yolcularımız artık biletlerini mobil ortamlardan FIT sunucularının arşivleme özelliği sayesinde biletlerine istedikleri yerden ulaşabilmekte.

  Deniz Birinç
  Mali İşler Müdürü
 • Armine

  Sunulan çözümlerle kağıt maliyetinin yanında arşivleme ve zaman maliyeti avantajı sağladık. Özellikle FIT Solutions e-Denetleme çözümüyle GİB’in istemiş olduğu standartlarda defterlerimizin kontrolünü sağlamaktayız. Bu sayede insan faktörü hatalarının önüne geçerek muhasebede oluşabilecek hataları ve doğabilecek vergi cezalarının önüne geçmiş oluyoruz.

  Tunahan Uçar
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Migros

  e-Dönüşüm kapsamında süreçlerimizde yaptığımız değişiklik ve gelen yenilikler ile fatura sayılarında ciddi bir artış olmasına rağmen kullanıcı elinin değdiği fatura sayısında yaklaşık %75 tasarruf sağlıyoruz.

  Şimdiye kadar FIT Solutions ile birlikte yapmış olduğumuz projelerde hep başarılı olduk. Bu da çalışmamızdaki uyumu net bir şekilde gösteriyor. Projelerin tamamlanması sonrası da ihtiyaç duyduğumuz desteği, FIT bize her zaman eksiksiz bir şekilde sağlamıştır. Tüm bunlar e-Dönüşüm projeleri için FIT Solutions ile çalışmayı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizin ispatı.

  Yeşim Şahin
  Talep ve Proje Yönetimi Müdür
 • Alat Tekstil

  e-Fatura'nın bize kazandırdığı maddelerden en önemlileri zaman tasarrufu, kaybolan faturaların önüne geçilmesi ve kargo maliyetlerinin ciddi anlamda düşmesi.

  Emre Türe
  Genel Koordinatör
 • Tunçlar Kuruyemiş

  e-Dönüşüm uygulamalarından e-Fatura ve e-Defter sayesinde yılda 60.000 adet faturadan yaklaşık 15.000 sayfalık defterde tasarruf sağladık. e-Dönüşüm çözümleriyle muhasebe departmanımız oldukça rahatladı. Kargolama ve baskı maliyetlerimizi düşürdü. Tüm fatura ve mali defterimizi tek bir ekrandan takip edebiliyoruz.

  Nuh Güçlüoğlu
  Muhasebe Müdürü
 • Delta Hospital

  e-Dönüşüm hizmetleri içerisinde e-Fatura ve e-Arşiv ürünlerini kullanmaktayız. e-Fatura çözümü sayesinde faturamızın teslim alınması, iletilmesi ve arşivlenmesi konusunda hız ve verimlilik açısından oldukça fayda sağladık. Onlarla çalışmaya başladıktan sonra en çok dikkatimizi çeken yönleri de iletişime açık ve sorunlara çok hzılı ve kolay şekilde çözüm bulmalarıydı.

  Nihat Üner
  İdari Direktör
 • Pronet

  E-Arşiv ve e-Fatura projeleriyle, artık müşterilerimize anlık olarak fatura gönderimini elektronik ortamdan sağlayabiliyoruz. Daha önce arşivden saatlerce aranan faturalar birkaç saniye içinde müşterilerimize online olarak gönderilebiliyor. Fatura ulaşmama şikayetlerinde ciddi bir azalma yaşadık. Aynı zamanda müşteri memnuniyetimizi bu oranda arttırdık.

  Özgür Çetin
  BT ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yrd.
 • Betek

  2010 yılından bu yana kullandığımız FIT çözümleriyle, yıllık 350.000 adet fatura ve 1.milyon sayfa üzerindeki defteri elektronik ortama taşıdık. Bu çözümlerle bu güne dek yaklaşık 640 ağacın yok olmasını önlemiş bulunuyoruz. E-Fatura e-Defter, e-Dönüşüm projelerinde olduğu gibi, diğer başka ilk projelerde de FIT ile birlikte devam etme kararındayız.

  İsmail Polat
  Muhasebe Müdürü
 • DB Schenker Arkas

  FIT Solutions ile yaptığımız e-Defter projesi aylık yevmiye defteri basma sürecimizi 1 saate kadar düşürdü. Aynı zamanda da noter, arşiv ve baskı maliyetlerimizi de "Sıfır"a indirdi. Gelecek yıllarda da GİB'in uygulamaya koyacağı diğer e-Dönüşüm projelerinde de FIT Solutions ile birlikte çalışmayı planlıyoruz.

  Sevilay Özdemir Güven
  Bilgi Teknolojieri Müdürü
 • Gold GR

  FIT Solutions ile e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv projelerinde iş ortaklığı yapmaktayız. Bunun yanı sıra diğer e-Dönüşüm çözümlerinde de işletmemize değer katacak ve maliyetlerimizi düşürecek farklı projeler konusunda entegrasyon çalışmalarında bulunmaktayız.

  Mustafa Ayar
  CIO
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.